ELBİSTAN’DA AŞI OLUNCA BİSİKLET KAZANDILAR! BİSİKLETİ DE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE VERDİLER

Kahramanmaraş’ın Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, henüz aşı olmayan ilçe sakinleri için başlattığı aşı kampanyasına katılanlardan bisiklet kazananlara bisikletlerini takdim etti. Talihlilerin “Benim ihtiyacım yok, ihtiyaç sahibi yavrularımıza verin” demesi Başka

ELBİSTAN’DA AŞI OLUNCA BİSİKLET KAZANDILAR! BİSİKLETİ DE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE VERDİLER

Kahramanmaraş'ın Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Koranavirüs'ten korunmaları için ilçe sakinleri arasında henüz aşı olmayanlara bir aşı kampanyası başlattı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Gürbüz, aşıya teşvik için bir de video hazırlattı. Bu videoda Gürbüz, tüm ilçeyi aşı olmaya davet ederek "Haydi Elbistan. Toplum sağlığımız açısından aşı olmak son derece önemli. Sizleri gönüllü olarak aşı olmaya davet ediyorum" dedi.

AŞIYA TEŞVİK İÇİN BİSİKLET VE GRAM ALTIN


Gürbüz, aşı seferberliği için "Haydi Elbistan!" diyerek çağrıda bulunurken, aşıya teşvik için 23 Ağustos - 6 Eylül arasında birinci doz aşısını olanlar arasından çekiliş yapılacağını sosyal medyadan duyurdu. Başkan Gürbüz şunları söyledi: "Aşı seferberliğine sen de katıl. 23 Ağustos - 6 Eylül arasında birinci doz aşını ol. 5 adet gram altın ya da 5 adet bisikletten birini kazanma fırsatı yakala!"

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2021, 00:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1