ESENLER'DE MAĞAZA ÇALIŞANINA TACİZ GİRİŞİMİNİN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI!

Esenler'de mağazaya müşteri olarak gelen Fas uyruklu bir kişi, mağaza çalışanını taciz etmeye çalıştı. Genç kız, 'Korktum ne yapacağımı bilemedim. Bağırdım sonra uzaklaştı.' derken o anlar iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Olay Cumartesi günü saat 12.40 sır

ESENLER'DE MAĞAZA ÇALIŞANINA TACİZ GİRİŞİMİNİN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI!

Ne olduğunu anlamayan genç kadın, kendini geri çekti. Ödemeyi yapan El G., bir süre daha mağaza çalışanıyla sohbet etmek istedikten sonra Esra K.'ya fiziki tacizde bulundu. El G., sonra tekrar geleceğini söyleyerek mağazadan ayrıldı. Şok olan mağaza çalışanı iş yeri sahibini arayarak durumu anlattı. Dükkana gelen iş yeri sahibi Hasan Uygun tacizciyi yakalayarak polise teslim etti.

"KORKTUM NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM"

O anları anlatan mağaza çalışanı Esra K., " İlk kez böyle bir şey başıma geldi. Ne yapacağımı şaşırdım. Normal müşteri gibi geldi. Ben de ilgileniyordum. Daha sonra işin ciddiyeti farklı bir boyuta geldi. Dokundu. Saçma sapan konuşmaya başladı. Ne dediğini de tam bilmiyordum. Korktum ne yapacağımı bilemedim. Bağırdım sonra uzaklaştı. Daha sonra abime söyledim. Yönümü değiştirdim ona çarpmamak istedim. Kasaya geldim malzemeleri poşete koyarken üstüme üstüme geldi. Bana sakin ol sen çok güzelsin ben tekrara geleceğim dedi. Yabancı birsiydi" dedi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul