ESKİ KARISINA İKİNCİ KEZ SALDIRAN CANİ İÇİN KARAR ÇIKTI

Kütahya’da yaşayan 35 yaşındaki Sevim Çıra’nın evini basarak ağır yaralayan ve “öldü” diye bırakan cani Mehmet Dönmez, ikinci saldırısında eski karısının bir gözünü kör etti. Dönmez’in 7 yıl süren yargılanmasında sona gelindi. Dönmez, Ağır Ceza Mahkemesi tar

ESKİ KARISINA İKİNCİ KEZ SALDIRAN CANİ İÇİN KARAR ÇIKTI

Eski karısına iki defa saldıran cani ruhlu adam 7 yıldır yargılanıyordu. O davadan karar çıktı. Sadece 1 yıl evli kaldığı caninin hayatını zehir ettiğini anlatan şiddet mağduru kadın, mahkemenin verdiği kararı az bularak "Adresim ortaya çıkmasın diye 6 ayda bir ev değiştiriyorum" dedi.

Kütahya'da 35 yaşındaki Sevim Çıra'nın evini basarak, ağır yaralayan, 2 yıl sonrada bir gözünü kör eden Mehmet Dönmez'in 7 yıldan beri devam eden duruşmaları sonuçlandı. Ağır Ceza mahkemesi tarafından 9 yıl 6 ay daha hapis cezasına çarptırıldı.
Kararın ardından konuşan şiddet mağduru Sevim Çıra, "Değil 9 yıl, 900 yıl ceza alsa yine de azdır. Benim ve çocuklarımın hayatını kabusa çeviren bu caninin canavarca saldırıları yüzünden sağ gözüm kör oldu. Protez göz takıldı. Hayattan zevk alan neşeli bir insandım. Beni mahvetti." dedi..

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1