FARE ZEHİRİYLE İMAL EDECEKLERDİ! 90 KİLOGRAM ELE GEÇİRİLDİ

Son dakika haberi: İstanbul'da polis ekipleri Pendik'te kiralanan bir depoya baskın yaptı. Depoda 90 kilo bitki çayı, bonzai ve fare zehri ele geçirildi. Akılalmaz plan suçüstü ile çökerken, 2 zanlı gözaltına alındı. İstanbul'da baskın yapılan sentetik uyuşturucu Bonzai imala

FARE ZEHİRİYLE İMAL EDECEKLERDİ! 90 KİLOGRAM ELE GEÇİRİLDİ

İstanbul'da baskın yapılan sentetik uyuşturucu Bonzai imalathanesinde; Bonzai imalatında kullanılacak olan 90 kilogram bitki çayı ele geçirildi. Fare zehiri başta olmak üzere farklı kimyasal maddeleri bitki çaylarının üzerine püskürterek imal etmeyi planladıkları Bonzai maddelerini piyasaya sürmeye hazırlanan iki şüpheli suçüstü yakalandı.

Operasyonu, İstanbul Emniyeti'ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Polisleri düzenledi. Pendik'te kiralık bir depoda sentetik uyuşturucu Bonzai imalatı yapıldığı belirlendi. İmalathaneye baskın yapıldı. Operasyonda; sentetik uyuşturucu Bonzai imalatında kullanılacak olan 90 kilogram bitki çayı ele geçirildi.

Fare zehiri başta olmak üzere farklı kimyasal maddeleri suyla karıştırarak ve ele geçirilen bitki çaylarının üzerine püskürterek imal etmeyi planladıkları sentetik uyuşturucu Bonzai maddelerini piyasaya sürmeye hazırlanan iki şüpheli suçüstü yakalandı. Düzenlenen operasyonda ayrıca paketlenerek satışa hazır hale getirilmiş 3.5 kilogram sentetik uyuşturucu Bonzai maddesi ve uyuşturucu maddelerin tartımında kullanılan bir hassas terazi de ele geçirildi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2020, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1