FATİH SOKAKLARINDA ANNELER GÜNÜ BANDO TAKIMI VE KLASİK OTOMOBİL KORTEJİYLE KUTLADI

İstanbul’da Anneler Günü çeşitli etkinliklerle kutlanırken Fatih Belediyesi de sokaklarda bando takımı ve klasik otomobil korteji eşliğinde annelere çiçek ile cep aynası hediye etti. Anneler Günü kapsamında düzenlenen etkinlik, sabah Kocamustafapaşa Meydanı'nda başladı. M

FATİH SOKAKLARINDA ANNELER GÜNÜ BANDO TAKIMI VE KLASİK OTOMOBİL KORTEJİYLE KUTLADI

Anneler Günü kapsamında düzenlenen etkinlik, sabah Kocamustafapaşa Meydanı'nda başladı. Meydandan hareket eden klasik otomobiller, ilçe sokaklarını gezerek, annelerin gününü kutladı.

Klasik otomobillerde bulunan bando takımı ise çeşitli müzikler çaldı. Anneler Günü anonsunu duyan vatandaşlar evlerinin camlarına, çıkarak korteji izledi.

Sokağa çıkma kısıtlamaları dolayısıyla dışarı çıkamayanlar, evlerinin pencerelerinden sepet sarkıttı. Belediye görevlileri sepetlere saksıda çiçek ve ayna hediyelerini koydu. İlçe genelinde 15 bin saksı ile cep aynası hediye edileceği öğrenildi. Fatih belediyesinin bu özel günde yaptığı etkinlik semt halkını oldukça mutlu etti. Annelerin hatırlanması evlerinin pencerelerinden hediye alan anneleri duygulandırdı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2021, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1