FIRIN KOKUSU KOMŞU KAVGASINA SEBEP OLDU

Ekmek fırınından yayılan kokular yüzünden fırıncı ile üst komşular arasında kavga çıktı. Fırıncı Muzaffer K.'yi darp ettiği iddia edilen üst komşu ana oğul hakkında 'Silahla yaralama, Tehdit ve Hakaret' suçlarından dava açıldı. Kavga sırasında şüpheliler fırıncı

FIRIN KOKUSU KOMŞU KAVGASINA SEBEP OLDU

Komşu kavgası İstanbul Bahçelievler'de 19 Mayıs 2018'de meydana gelmişti. Asliye ceza mahkemesine açılan davanın iddianamesine gere olay şöyle gelişti:

FIRINDAN YAYILAN KOKULAR YÜZÜNDEN UZUN SÜREDİR KAVGALILARMIŞ

Müşteki Muzaffer K., Soğanlı Mahallesi Dumlupınar 2 Sokak 29 numaralı binanın alt katında fırın işletiyordu. Fırıncı ile üst katta oturan şüpheliler arasında fırından yayılan kokular yüzünden uzun süreden beri uyuşmazlık bulunuyordu. Zaman zaman sözlü münakaşalar yaşanmıştı taraflar arasında. Olay günü yine yayılan kokular yüzünden fırıncı Muzaffer K. ile üst katta oturan şüpheliler Gülseren D. ve oğlu Ferhat D. arasında tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma daha da büyüyerek kavgaya dönüştü. İddiaya göre çıkan kavga sırasında şüpheli Ferhat D. elinde bulunan cep telefonu ile fırıncı Muzaffer K.'ye vurmaya başladı. Diğer şüpheli Gülseren D. de elindeki bıçakla müştekiyi yaraladı. Çevredekilerin araya girmesiyle kavga yatıştırılarak durduruldu.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul