GENÇ ANNE ADAYI KAÇIRILDI, ZORAKİ KÜRTAJ YAPTIRILDI

Yaşadığı birliktelik sonrası hamile kalan genç kadın, bebeğine kıyamayıp doğurma kararı aldı. Bebeğin doğmasını istemeyen erkek arkadaşı ise Koronavirüs döneminde il dışı yasaklarına rağmen hazırladığı sahte evraklarla kız arkadaşını İstanbul’dan kaçırıp zorla

GENÇ ANNE ADAYI KAÇIRILDI, ZORAKİ KÜRTAJ YAPTIRILDI

İstanbul'da yaşayan 31 yaşındaki genç adam G.K, sosyal medya üzerinden 27 yaşındaki K.B., ile tanıştı. Uzun süre birliktelik yaşayan genç çift, geçtiğimiz aylarda bir yemeğe gitti. Yemek esnasından alkol kullanan genç kadın eve gitmek istedi. Genç kadının peşine takılan G.K., alkolün etkisinde olan genç kadını otele götürdü ve bu durumundan faydalandı. Genç kadın alkollüyken kendisinden faydalanan erkek arkadaşından ayrıldı.

HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Yaşadığı travmanın ardından birkaç ay sonra hamilelik şüphesiyle test yapan genç kadın, hamile olduğunu öğrendi. İlk iş olarak iradesi dışında kendinden faydalanan G.K. ile iletişime geçse de genç adam, bebeği kesin bir dille inkâr etti ve kendisiyle alakalı bir durum olmadığını söyledi. G.K. muayene sırasında yanında olduğu genç sevgilisine bebeğin alınması konusunda ısrarda bulundu. Bu esnada krize giren K.B. baygınlık geçirdi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul