‘GÜÇLÜ KADINLAR - GÜÇLÜ YARINLAR OKULU’ SONA ERDİ

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (KADAUM) ve Sürekli Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen “Güçlü Kadınlar-Güçlü Yarınlar Sosyal Sorumluluk Okulu” sona erdi. Rektörlük Senato Toplantı Salonu'nda akademisyenlerle bir araya gel

‘GÜÇLÜ KADINLAR - GÜÇLÜ YARINLAR OKULU’ SONA ERDİ

Rektörlük Senato Toplantı Salonu'nda akademisyenlerle bir araya gelen Prof. Dr. Tuncel, projede emeği geçen herkese teşekkür ederek, Prof. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan, Prof. Dr. Müge Kantar Davran, Prof. Dr. Nüket Elpeze Ergeç, Doç. Dr. Ziya Halefoğlu, Doç. Dr. Funda Kadıoğlu, Ar. Gör. Dr. Olcay Karacan, Dr. Öğr. Üyesi Hatice Yazgan, Dr. Öğr. Üyesi Burcu Avcıbay Vurgeç, ve Arş. Gör. Ömer Erdem'e teşekkür plaketi verdi.

Proje sorumluları tarafından da Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel'e teşekkür plaketi takdim edildi. Bir ülkenin her alanda en güçlü ve en iyi durumda olabilmesinin ancak kadın-erkek ayrımı yapmadan herkese iyi bir eğitim sağlaması ile mümkün olacağını ifade eden Prof. Dr. Tuncel, "Kadının güçlenmesi, bireysel hak ve menfaatlerine erişim sağlaması aile ve toplumsal yapımızın güçlenmesi bakımından son derece hayati bir hedeftir" dedi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2021, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1