GÜLŞEN’İ ÖLDÜREN TETİĞİ KİM ÇEKTİ “ABLAM CİNAYETE KURBAN GİTTİ”

İstanbul Başakşehir’ de evinde yatağının üzerinde pompalı tüfekle vurularak hayatını kaybeden 2 çocuk annesi Gülşen Kömürcü cinayete mi kurban gitti. Olaydan hemen sonra gözaltına alınan eşi E. K. serbest bırakıldı. SABAH’ a konuşan Gülşen Kömürcü’ nün kardeşi E

GÜLŞEN’İ ÖLDÜREN TETİĞİ KİM ÇEKTİ “ABLAM CİNAYETE KURBAN GİTTİ”

Başakşehir' de yaşayan Gülşen Kömürcü eşinden bir süredir fiziki ve psikolojik şiddet görüyordu. 9 ve 5 yaşlarında iki çocuğu olan Gülşen Kömürcü son olarak pandemi süreci başlayınca çocukları ile birlikte eşinin yanından ayrılıp sığınma evine gitti. Bir süre sonra Kömürcü' nün kardeşleri durumu öğrenince ablalarını oradan alıp memleketleri Malatya' ya gönderdi. Çocukları ile 4, 5 ay orada kaldı. Ancak geçtiğimiz ay eşi 5 yaşındaki oğlunu özledim deyip aldı ve İstanbul'a evlerine getirdi.


Bu duruma dayanamayan Gülşen Kömürcü oğlunu görmek için yine eşinin yanına döndü. Aradan bir hafta geçti iddiaya göre Gülşen Kömürcü yatak odasında pompalı tüfekle göğsünden vurularak öldü. Polis ekipleri eşini gözaltına aldı. Emniyette pompalı tüfeği göğsüne dayamıştı yapma diye sarıldım ateş etti intihar etti dedi. Savcılık talimatı ile serbest bırakıldı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul