GÜN BATIMINI İZLERKEN UÇURUMDAN DÜŞTÜ

Arkadaşlarıyla birlikte Bozcaada’da tatil yapan endüstri mühendisi 28 yaşındaki Ümran Önür gün batımını izlemek için gittiği Polente mevkisinde kayboldu. Yapılan aramada genç kızın cansız bedeni uçurumun dibinde bulundu Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde, arkadaşları ile ta

GÜN BATIMINI İZLERKEN UÇURUMDAN DÜŞTÜ
Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde, arkadaşları ile tatil yapan endüstri mühendisi Ümran Önür (28), gün batımını izledikleri Polente mevkisinde, dengesini kaybederek uçurumdan yuvarlanarak yaşamını yitirdi. İstanbul'da özel bir firmada satış danışmanı olarak çalışan endüstri mühendisi Ümran Önür, arkadaşlarıyla Çanakkale'nin turizm merkezi Bozcaada'ya geldi. Önür, dün akşam üzeri arkadaşları ile Bozcaada'da gün batımını izlemek için Polente mevkisine gitti. Burada güneşin batışını izleyen Ümran Önür, bir süre sonra gözden kayboldu.

UÇURUMDA BULUNDU
Beraberindeki arkadaşları bir süre Önür'ü aradı, ancak bulamadı. Ardından durum jandarmaya bildirildi. Olay yerine gelen jandarma ekibinin geniş çaplı araması sonuca gece 01.30 sıralarında Ümran Önür'ün uçurumda cansız bedeni bulundu. Ümran'ın dengesini kaybederek düştüğü değerlendiriliyor. Jandarma, Ümran Önür'ün arkadaşlarının ifadesine başvurdu. Aile ise, kızlarının ölüm haberiyle yıkıldı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2020, 07:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul