GÜZELLİK MERKESİNE GİDEN KADIN KABUSU YAŞADI! YÜZÜ KANLAR İÇİNDE KALDI...

Yüzünde cilt lekeleri bulunan genç kadın durumundan rahatsız olup başvurduğu güzellik merkezinde tedavi olmak istedi. Test yapılmadan tedavi uygulanan mağdur kadının yüzü kanlar içinde kaldı. Bakım merkezi bir de uygulamadığı seansların parasını tahsil etmek isteyince mağdur

GÜZELLİK MERKESİNE GİDEN KADIN KABUSU YAŞADI! YÜZÜ KANLAR İÇİNDE KALDI...

Cilt bakımı yaptırmak isteyen genç kadın başvurduğu güzellik merkezinde facia yaşadı. 8 seanslık bakım anlaşması imzalayan mağdur kadının ikinci seansta yüzünde ağır yanıklar meydana geldi. Olay geçtiğimiz yıllarda meydana geldi. 42 yaşındaki B.Y., İstanbul Beykoz'da ikamet ediyordu. Yüzünde cilt lekesi bulunan genç kadın Şişli'de bulunan bir güzellik merkezine gitti. Merkezle 8 seanslık bakım anlaşması imzalayan genç kadının bakım sonunda yüzündeki lekelerin gideceği vaat edildi.

YÜZÜ KANLAR İÇİNDE KALDI

Tedaviye başlayan mağdur kadının ikinci seans sonrası iddiaya göre yüzünde yoğun bir şekilde kanama oluştu. Meydana gelen cilt yanıkları nedeniyle 5 günlük iş göremezlik raporu alan genç kadın tedavi için farklı bir hastaneye başvurdu. İddiaya göre burada genç kadının tedavi uygulanmadan önce cilt uygunluğu için test yapılmamış ve direkt işlem uygulanmıştı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1