İMAMOĞLU DİNLEMEDEN GİTTİ, VATANDAŞ TEPKİ GÖSTERDİ

CHP’li Ekrem İmamoğlu hastaneden taburcu olduğu esnada Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü arazisinde inşaat istemediklerini belirten ve alanın deprem alanı olmasını talep eden vatandaşlar İmamoğlu’na seslendi. İmamoğlu’nun vatandaşı dinlemeden gitmesi vatandaş tarafı

İMAMOĞLU DİNLEMEDEN GİTTİ, VATANDAŞ TEPKİ GÖSTERDİ

Amerikan Hastanesi'nin önünde açıklama yaparken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü arazisinde inşaat istemediklerini belirten vatandaşları İmamoğlu dinlemeden gitti.

Teşvikiye Sakinleri sosyal medya hesabı ise vatandaşların tepkisini gösteren bir video paylaştı. Bu videoda bir vatandaş İmamoğlu'na Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü arazisinin deprem alanı olmasını talep ettiklerini beyan etmeye çalıştığı ama İmamoğlu'nun vatandaşı dinlemeden gittiği görülüyor.

"RANDEVU BİLE VERMEDİ"

İmamoğlu'nun randevu vermediği ve talebini dinlemediği vatandaş, "Sizde işin içindesiniz. İBB'de bu işin içinde, İBB'de bu suçun ortağı. Burada bir kent suçu işleniyor. Defalarca randevu istedik, bize randevu verilmedi" diye bağırdı. Bir başka vatandaş ise İmamoğlu'na "Karşınıza gelip pankart açabilirdik, slogan atabilirdik, terbiyeli yaptık. Nişantaşılıya yakışır vaziyette sustuk sizin iyileşmenizi bekledik. Gideceğinize bizim mahallemizde bizimle birlikte oturun bu konuyu tartışın lütfen" diye seslendi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2020, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul