İŞ ARKADAŞINI ÖLDÜRÜP YURTDIŞINA KAÇMAYA ÇALIŞTI! POLİS HAVALİMANINDA YAKALADI

İstanbul’da bir kişiyi bıçaklayarak öldüren ve ardından sahte pasaport düzenleyerek yurt dışına kaçmaya çalışan Özbekistanlı şüpheli, havalimanındayken Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yakalandı. Kız meselesi yüzünden çıkan tartışma sonrası işlenen cinayetin görü

İŞ ARKADAŞINI ÖLDÜRÜP YURTDIŞINA KAÇMAYA ÇALIŞTI! POLİS HAVALİMANINDA YAKALADI

İstanbul Fatih'te Özbekistanlı Javokhırbek Jurabekov'un(25); yine Özbekistanlı olan Bexzodbek Abduraxmonov(25) isimli iş arkadaşıyla kız meselesi yüzünden tartıştı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönünce Abduraxmonov'u bıçaklayarak öldürdüğü ve 29 Ekim günü sahte pasaport düzenleyerek kaçmayı planladı. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği tarafından Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yakalanan Javokhırbek Jurabekov'un tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ÖLDÜRÜP KAÇTI

Fatih Katip Kasım Mahallesi Natır Kızı Sokak'ta 8 Ağustos günü yaşanan olay iddiaya göre şöyle yaşandı. İstanbul'da bir kargo şirketinde çalışan Javokhırbek Jurabekov isimli Özbekistanlı şüpheli, akşam saatlerinde buluştuğu yurttaşı ve iş arkadaşı Bexzodbek Abduraxmonov ile kız meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönünce karnından yaralanan Abduraxmonov kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirirken, şüpheli Jurabekov olay yerinen uzaklaşarak kayıplara karıştı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2020, 14:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul