İSTANBUL'DA AKILALMAZ OLAY! FIRINA GELEN 'CASUSUN' KİMLİĞİ ŞOKE ETTİ!

Son dakika haberi: İstanbul Sultanbeyli’de şaşkına çeviren bir olay olay yaşandı. Bir fırına giderek kendisini polis olarak tanıtan ve fırın sahibi hakkında bilgi almaya çalışan kişi de fırıncı çıktı. 'Kamu Görevini Usulsüz' Üstlenme suçundan işlem yapılan ş

İSTANBUL'DA AKILALMAZ OLAY! FIRINA GELEN 'CASUSUN' KİMLİĞİ ŞOKE ETTİ!

İstanbul Sultanbeyli'de bir fırına giderek kendisini polis olarak tanıtan ve fırın sahibi hakkında bilgi almaya çalışan kişi de fırıncı çıktı. Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan fırıncı M. Y.'nin (37) daha öncede başka bir fırına gidip kendini polis olarak tanıttığı ortaya çıktı. Yapılan çalışmalarda şüpheli şahsın üzerinde ağabeyine ait olan ve ekmek dağıtımı için kullanılan 'askeri komutanlık giriş kartı' ele geçirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Sultanbeyli'de bir fırına gidip kendisini polis olarak tanıttıktan sonra fırıncı ve onun mal varlıkları hakkında bilgi almaya çalışan kişi olduğu ihbarını aldı. Konuyla ilgili çalışma başlatan Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri kamera görüntülerini inceledi. Şahsın yakın bölgelerde yine fırın işleten M.Y. olduğu tespit edildi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2021, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1