İSTANBUL'DA KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZALARI BULUNAN 34 ŞÜPHELİ YAKALANDI

İstanbul'da haklarında mahkeme kararları ile hapis cezaları kesinleşen şüphelilere yönelik 75 adrese operasyon düzenlendi. Baskınlarda haklarında çocuğun cinsel istismarı, gasp, öldürme, hırsızlık gibi suçlardan hapis cezaları bulunan 34 hükümlü saklandıkları evlerde  gö

İSTANBUL'DA KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZALARI BULUNAN 34 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Asayiş Şube Müdürlüğü, Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüphelileri yakalamak için operasyon yaptı. 15 Ekim 2021 gecesi düzenlenen operasyonda polis daha önceden tespit ettiği 75 adrese baskın yaptı. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren operasyonda 34 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında hakkında "Çocuğun Cinsel İstismarı" suçundan 8 yıl 8 ay hapis cezası alan Mehmet B., "Gasp" suçundan 8 yıl 4 ay hapis cezası alan Ömer A., "Kasten adam öldürmek" suçundan 8 yıl 1 ay hapis cezası alan Necati A.'nın bulunduğu öğrenildi. Ayrıca "Hırsızlık" suçundan 6 yıl hapis cezaları kesinleşen Satılmış Ö., İbrahim H., Fırat Can A. ve Erhan G.'nin de yakalananlar arasında olduğu belirtildi.

34 ŞÜPHELİ CEZAEVİNE TESLİM EDİLDİ
İlçe Emniyet Müdürlüklerinde işlemleri tamamlanan 34 şüphelinin cezalarını çekmek için cezaevlerine teslim edildiği öğrenildi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2021, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1