İSTANBUL’DA TECAVÜZ DEHŞETİ: 46’LIK SAPIK, LİSELİ GENÇ KIZI GİZLİ KAMERAYLA KAYDA ALDI!

İstanbul’da akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. Liseye yeni başlayan kız çocuğu 46 yaşındaki bir saldırgan tarafından cinsel istismara maruz kaldı. Uğradığı cinsel saldırıyı akrabasına anlatan mağdur kız çocuğu, istismarcıyı gizli kamerayla kayda aldı. Görü

İSTANBUL’DA TECAVÜZ DEHŞETİ: 46’LIK SAPIK, LİSELİ GENÇ KIZI GİZLİ KAMERAYLA KAYDA ALDI!

İstanbul'da akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. Liseye yeni başlayan kız çocuğu 46 yaşındaki bir saldırgan tarafından cinsel istismara maruz kaldı. Olay Arnavutköy'de geçtiğimiz yıllarda meydana geldi. 19 yaşındaki B.O., 46 yaşındaki Vedat O., tarafından liseye ilk başladığı yıllardan itibaren çeşitli cinsel tacizlere maruz kalıyordu. Kız çocuğu her fırsatta tacize uğramasına rağmen korktuğu için bu durumu kimseye açamadı.

TECAVÜZ EDİP TEHDİTLER SAVURDU

İstismarcı Vedat O., kız çocuğuna karşı eylemlerini artırıp üzerine birde, 'Sakın annene söyleme, söylersen onu da öldürürüm seni de öldürürüm. Dediklerimi yapmak zorundasın' diye konuşarak tehditler savuruyordu. Aylarca süren istismar sonrası yaşadıklarına dayanamayan B.O., başından geçenleri yengesine anlatmaya karar verdi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2021, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1