KADIKÖY SALI PAZARI'NA TOPLU ULAŞIM İLE NASIL GİDİLİR? KADIKÖY SALI PAZARI NEREDE?

Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerin bir arada olduğu Kadıköy Salı Pazarı, nostaljisi ile de son zamanların en popüler pazarları arasında yerini almaktadır. Kadıköy Salı Pazarı, uzun süredir var oluşu sebebiyle alışverişi ve nostalji keyfini aynı anda yaşamak için büyük bir

KADIKÖY SALI PAZARI'NA TOPLU ULAŞIM İLE NASIL GİDİLİR? KADIKÖY SALI PAZARI NEREDE?

İstanbul'daki en ucuz pazarlardan birisi olan Kadıköy Salı Pazarı özellikle vintage kıyafet sevenler tarafından sık sık tercih edilmeye başlamıştır. İstanbul'un en eski pazarlarından birisi olan Kadıköy Salı Pazarı alışveriş seven pek çok insan için tercih edilen ilk mekanlardan olmuştur.

KADIKÖY SALI PAZARI NEREDE?

Kadıköy Salı Pazarı İstanbul'un en eski pazarları arasında yer almaktadır. Eskiden ip cambazlarının gösteri yaptığı ve mesire alanı olarak kullanılan Kadıköy Salı Pazarı, şu anda hem alışveriş yapıp hem de nostaljik bir esintiye girmek isteyen insanların uğrak noktalarından birisi haline gelmiştir. Pazarın kurulduğu günlerde çevre çok kalabalık olabilmektedir. Bu kalabalığın sebebi pazara duyulan yoğun ilgidir. Şu anda Kadıköy Salı Pazar'ı Fikirtepe taraflarında kurulmaktadır.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2021, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1