KAFEDE İĞRENÇ OLAY! GENÇ KIZLARA BAKARAK CİNSEL HAREKETLER YAPTI...

İstanbul Beyoğlu’nda kız arkadaşları ile oturan genç kız hayatının şokunu yaşadı. Karşı masada tek başına oturan kişinin kendisine bakarak cinsel hareketler yaptığını fark eden genç kız durumu önce mekan sahibine daha sonra da polise ihbar edince sapık hakkında 4,5 yıla

KAFEDE İĞRENÇ OLAY! GENÇ KIZLARA BAKARAK CİNSEL HAREKETLER YAPTI...

İstanbul Beyoğlu'nda kız arkadaşları ile oturan genç kız hayatının şokunu yaşadı. Olay geçtiğimiz günlerde İstanbul Beyoğlu'nda bulunan bir kafeteryada meydana geldi. 22 yaşındaki İrem Y., arkadaşları ile oturdukları sırada karşısına 37 yaşındaki U.Ş., oturdu. Karşılıklı masalarda oturan taraflar bir süre sonra U.Ş.'nin kendilerine bakarak bir şeyler yaptığını fark etti.

MASAYA BAKARAK MASTÜRBASYON YAPTI

İrem Ş., genç adamın masanın altında cinsel hareketler yaptığını fark edince durumu arkadaşlarına yansıttı. Genç kızlar olayı kafeterya sahibine söyleyince mekâna polis ekipleri çağırıldı. Bu sırada U.Ş.'nin cinsel hareketler yaptığı ortaya çıktı.

EMNİYETTE SUÇUNU KABUL ETTİ

Kafeteryaya gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan U.Ş, emniyette verdiği ifadesinde, genç kızların bulunduğu masaya bakarak cinsel olarak hareketler yaptığını kabul ederek pişman olduğunu dile getirdi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul