KAHREDEN CİNAYETTEN SON DAKİKA HABERİ: ANNESİNİN KANINI KETÇAP ZANNEDİNCE...

İstanbul'da erkek arkadaşı tarafından feci şekilde katledilen Tuğba Anlak ile ilgili son dakika haberi geldi. Mahkemede gerçekleştirilen duruşmada, tanık ve sanıkların ifadesi alındı. Anlak'ın kız kardeşi İlknur Gültekin cinayete ilişkin kan donduran şeyler söyledi. Öldürü

KAHREDEN CİNAYETTEN SON DAKİKA HABERİ: ANNESİNİN KANINI KETÇAP ZANNEDİNCE...

Tuğba Anlak cinayetinde katilin 4 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istemiyle yargılandığı davada, kan donduran bir gelişme yaşandı. Annesi öldürülen küçük kız mahkeme salonunda dinlenilmek istenince, kız çocuğu yaşadığı dehşeti 'korkuyorum annemin katili burada' diyerek ifade etti. Sevgilisi tarafından öldürülen Anlak'ın kız kardeşi de, küçük kızın esnasında yaşadıklarını anlattı.

"KORKUYORUM, ANNEMİN KATİLİ BURADA"

Arnavuktöy'de geçen yıl 27 Ağustos'ta yeni taşınacağı evde temizlik yaptığı sırada erkek arkadaşı Murat Uslu tarafından öldürülen Tuğba Anlak'ın kız kardeşi İlknur Gültekin Sabah'tan gül Kireklo konuştu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede Uslu'nun 'kasten öldürme', 'hakaret' ve 'tehdit' suçlarından müebbet ve 9 aydan 4 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edilmişti. 10 Temmuz'da İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada da ise annesi gözleri önünde öldürülen 6 yaşındaki Almira ikinci büyük travmayı yaşadı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1