KARS'TA KORKUNÇ HADİSE! SOSYAL MEDYADAN ETKİLENDİ ÜZERİNE KOLONYA DÖKTÜĞÜ İKİZİNİ YAKTI

Kars’ta korkunç bir olay yaşandı. Sosyal medyada izledikleri kolonya yakma videosunu evde deneyen ikizlerden Baran B. (10), çakmağı çakınca Berat B.'nin elbiseleri alev aldı. Yaralanan, vücudunun yüzde 25'inde ikinci ve üçüncü derece yanıklar oluşan Berat B., Erzurum Şe

KARS'TA KORKUNÇ HADİSE! SOSYAL MEDYADAN ETKİLENDİ ÜZERİNE KOLONYA DÖKTÜĞÜ İKİZİNİ YAKTI

İkizlerin video denemesi kötü sonuçlandı. Aysel-Çetin B. çiftinin 6 çocuğundan en küçükleri olan ikizler Baran ve Berat, sosyal medyada gördükleri videoyu evde denemek istedi. Birbirlerinin üzerine kolonya döken ikizlerden Baran, elindeki çakmağı çakınca kardeşi Berat'ın elbiseleri alev aldı. Bu sırada bahçede oturan Aysel B., oğlunun çığlıklarını duyup içeri koştu. Alevlere müdahale edip söndüren Aysel B., sağlık ekiplerine haber verdi.

SOSYAL MEDYA UYARISI!

Gelen ambulansla Kars Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Berat B.'nin sağ kolu ile göğsünde, iki ve üçüncü derece yanıklar oluştuğu belirlendi. Burada ilk müdahalesi yapılan Berat B., Erzurum Şehir Hastanesi Yanık Tedavi Ünitesi'ne sevk edildi. Tedavisi süren oğlunun yanında refakatçi olarak kalan Çetin B., ailelere sosyal medyayla ilgili uyarılarda bulundu.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2021, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1