KIRMIZI IŞIKTA DURAN ÖĞRETMENİN ÇANTASI ÇALINDI

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde aracıyla kırmızı ışıkta bekleyen Hülya Bilici isimli öğretmen hayatının şokunu yaşadı. Kimliği belirsiz kişi, ön koltukta içinde cep telefonu, kredi kartı ve para bulunan çantayı çalarak kaçtı. Bilici ve vatandaşlar, hırsızın peşinden

KIRMIZI IŞIKTA DURAN ÖĞRETMENİN ÇANTASI ÇALINDI

Antalya'da, otomobiliyle kırmızı ışıkta bekleyen öğretmen Hülya Bilici'nin (46), içinde cep telefonu, kredi kartları ve bir miktar parasının bulunduğu çantası, açık bulunan camdan kapkaç yöntemiyle çalındı. Bilici, "Kırmızı ışıkta beklediğim sırada bir anda çantamı alıp, kaçtı. Ne yapacağımı şaşırdım" dedi.

Olay, saat 08.30 sıralarında Muratpaşa ilçesinde 'Zeytinköy' olarak da bilinen Yeşildere Mahallesi Aşık Veysel Caddesi'nde meydana geldi. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde öğretmenlik yapan ve işine gitmek üzere otomobiliyle yola çıkan Hülya Bilici, kırmızı ışıkta durdu. Bu sırada yaklaşan kimliği belirsiz şüpheli, otomobilin ön yolcu koltuğunda bulunan Hülya Bilici'nin, içinde cep telefonu, kredi kartları ve bir miktar parasının bulunduğu çantayı çalarak, kaçtı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul