KISITLAMAYA RAĞMEN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ YAPILAN RESTORANA ŞOK BASKIN

Şişli Harbiye’de Koronavirüsle mücadele kapsamında uygulanan yasağa rağmen gece yarısı bir restoranda doğum günü partisi düzenleyen gruba polis ekipleri baskın düzenledi. Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Restoran işletmecisi ve içeride bulunanlara toplam 55 bin 504 l

KISITLAMAYA RAĞMEN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ YAPILAN RESTORANA ŞOK BASKIN

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirler nedeniyle eğlence mekanlarının faaliyetlerine ara verilmişti. Bu kapsamda çalışmalarına hız kesmeden devam eden Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Harbiye'de bir restoranda çok sayıda kişinin olduğu ve doğum günü partisi düzenlendiği ihbarını aldı.

YASAĞA RAĞMEN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ DÜZENLEDİLER

İhbarı değerlendiren ekipler, restoranda çok sayıda kişinin maske bile takmadan iç içe, yüksek sesli müzikler eşliğinde masalarda oturduğunu gördü. Pasta kesilip doğum günü partisinin de düzenlendiğini tespit eden polis ekipleri, bunun üzerine partiyi sonlandırarak işletmeye ve içeridekilere "Umumi Hıfzısıhha Kanununa Muhalefet" suçundan toplamda 55 bin 504 lira idari ceza uyguladı. Yasağa rağmen doğum günü partisi düzenleyen işletme boşaltılıp yasal işlem uygulandı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1