'KIZIMIN ÖLÜSÜNÜ GÖNDERDİ, ALLAH'INDAN BULSUN'

İstanbul Esenyurt'ta bir süredir birlikte olduğu Kenan Daniş ile tartıştıktan sonra evinden aşağı düşerek hayatını kaybeden bir çocuk annesi Sevcan Demir'i(31) aşağı attığı iddia edilen Kenan Daniş (30) hakkında kasten öldürme suçundan müebbet hapis cezası istendi. Duru

'KIZIMIN ÖLÜSÜNÜ GÖNDERDİ, ALLAH'INDAN BULSUN'

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, Esenyurt'ta bulunan adreste 9 Mart tarihinde tanık ifadelerine göre meydana gelen olayda Kadir Daniş ve Sevcan Demir'in tartıştıkları yere düşen kadının görülmesi üzerine ise 112 ve 155'i aradıkları anlatıldı. Maktule Sevcan Demir'in yapılan ölü muayene tutanağında çenesinde ekimoz bulunması, her iki diz kapağında sıyrıkların olması, maktule ile şüphelinin kavga ettiklerinin sabit olması ve şüphelinin maktulenin annesini arayarak maktuleyi öldürecğini ifade ettikten hemen sonra ölüm olayının gerçekleşmesi gözönüne alındığında maktulenin şüpheli tarafından balkondan atılarak kasten öldürüldüğü yönünde somut delilllerbulunduğundan kasten öldürme suçundan yargılanması talep edildi. Kenan Daniş'in müebbet hapsi istendi.

Bakırköy 7. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Kenan Daniş ile maktul Sevcan Demir'in annesi Seyran Tosun ile ağabeyleri Coşkun ve Çetin Demir katıldı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1