KOCAELİ EMNİYETİ'NDEN ÖĞRENCİLERE SICAK KARŞILAMA!

Kocaeli Üniversitesinde  yüz yüze eğitim başladı. Kocaeli İl Emniyet Müdür Veysal Tipoğlu, emniyet personeli ile birlikte kampüs girişinde kurulan stantta öğrencilere oldukça sıçak bir karşılamada bulunarak, derslerinde başarılar diledi. İlk ve orta dereceli eğitim kuru

KOCAELİ EMNİYETİ'NDEN ÖĞRENCİLERE SICAK KARŞILAMA!

İlk ve orta dereceli eğitim kurumlarında, önceki hafta başlayan 2021-2022 Eğitim ve Öğretim dönemi ile birlikte, öğrencilerin güvenliği için okul çevrelerinde denetim ve kontrollerine yeniden başlayan Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü, Hafta başı yeni eğitim ve öğretim dönemine başlayan üniversite öğrencilerine de oldukça sıcal bir karşılamada bulundu.

Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu ve görevli personel, kampüs girişinde kurulan standta öğrencileri, ' hoş geldiniz' diyerek karşıladıktan sonra sıcak ve samimi sohbetlerde bulundu.

BAŞARILAR DİLEDİ

2021/2022 Eğitim ve Öğretim yılının huzurlu ve güvenli bir ortamda yapılması, üniversite öğrencilerimizin hayat yolunda emin ve güvenilir adımlarla yürümelerini sağlamak amacıyla;

"El Ele Güvenli Geleceğe" isimli proje kapsamında öğrenciler ile sohbetlerde bulunan İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, yeni eğitim ve öğretim yılında öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2021, 01:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1