KOMŞUDAN İĞRENÇ TUZAK! SİNİRLENDİĞİ KOMŞUSUNUN EŞİNİN NUMARASINI BROŞÜRE BASIP SOKAKLARDA DAĞITTI

Anne ve babasının komşularıyla olan ilişkilerine sinirlenen genç adam, komşusunun eşine ait kişisel bilgileri ve telefon numarasını broşüre bastırarak İstanbul sokaklarında dağıttı. Dağıttığı broşürlere ‘Para karşılığında cinsel ilişkiye girilir’ yazısını bast

KOMŞUDAN İĞRENÇ TUZAK! SİNİRLENDİĞİ KOMŞUSUNUN EŞİNİN NUMARASINI BROŞÜRE BASIP SOKAKLARDA DAĞITTI

Antalya'da yaşayan N.D., isimli genç kadının kullandığı telefona tanımadığı kişiler tarafından mesajlar ve aramalar gelerek cinsel ilişkiye girmek için teklifler gelmeye başladı. Neye uğradığına şaşıran genç kadın telaşa kapılarak durumu eşi S.D.'ye anlattı. Gelen aramalara cevap veren S.D. numarayı nereden bulduklarını sorduğunda şok geçirdi.

KOMŞUSUNUN EŞİNİN NUMARASINI BROŞÜRLERE BASTIRIP DAĞITTI

Telefonla arayan kişiler söz konusu cep telefonu numarasının İstanbul'da sokaklarda dağıtılan broşürün üzerinde bulunduğunu ve broşürde, 'Düzgün diri m.. N. hatun ile sabaha kadar ateşli bir gece geçirmek için arayın' şeklinde yazı ile birlikte telefon numarasının paylaşıldığını öğrendi. Eşinin kişisel cep telefonu numarasını cinsel ilişki amacıyla İstanbul'da broşürlere bastırarak dağıtan kişileri araştıran S.D., komşularının İstanbul'da yaşayan oğlulları E.A., olduğunu tespit etti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1