KUAFÖRLER TEKME TOKAT BİRBİRİNE GİRDİ!

Kocaeli'nde, 1 yıl önce kendi iş yerlerini satıp birlikte kuaför ve güzellik merkezi açan iki kişi arasında başlayan anlaşmazlık, tekmelerin uçuştuğu ve tokatların atıldığı kavga ile son buldu. Kocaeli İzmit İlçesinde kuaför dükkânları bulunan H.Y ile M.Ç, iddialara gör

KUAFÖRLER TEKME TOKAT BİRBİRİNE GİRDİ!

Kocaeli İzmit İlçesinde kuaför dükkânları bulunan H.Y ile M.Ç, iddialara göre 1 yıl önce kendilerine ait iş yerlerini satarak birlikte bir kuaför ve güzellik dükkânı açtı.

Ancak ikili arasında geçtiğimiz günlerde bazı konular nedeniyle anlaşmazlık yaşandı. H.Y babası ile yaklaşık 1 buçuk hafta önce iş yerine geldiğinde ise isminin tabelada siyah bant ile kapatıldığını gördü. İçeri girdiğinde ise M.Ç ve yanında bulunanlar ile tartıştı. Sözlü tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Tekmelerin havada uçuştuğu, tokatların atıldığı kavga anı ise kameralara yansıdı.

Olay sonrası M.Y, ortağından ve yanında bulunarak kendisine saldıranlardan şikâyette bulunduğu öğrenildi. Ayrıca polis tarafından ikinci bir kavganın yaşanmaması için iş yeri çevresinde güvenlik tedbiri alındığı öğrenildi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1