KURTARMA EKİBİNDEKİ 98 SANTİMETRE BOYUNDAKİ ÇELİK İDDİALARI YANITLADI

İzmir'de 6.6 şiddetindeki depremde arama kurtarma çalışmalarına katılan Rıdvan Çelik (29) ile ilgili bugün bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre, boyunun avantajını kullanarak girilmesi zor yerlere daha kolay giren Rıdvan Çelik (29)'in çalışmalara katılmadığı yönünde b

KURTARMA EKİBİNDEKİ 98 SANTİMETRE BOYUNDAKİ ÇELİK İDDİALARI YANITLADI

Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından Türkiye'nin dört bir yanından yardım geliyor. İzmir'e gelen arama kurtarma ekipleri, kurtardıkları canlar ile gönüllere taht kurmaya devam ediyor.

98 SANTİMETRE BOYUNDAKİ RIDVAN ÇELİK DİKKAT ÇEKTİ

Arama kurtarma görevlileri, yaşanan acılara rağmen enkazdan çıkarttıkları her canlı kişi ile umutları yeşertirken, İstanbul'dan gelen ekip içerisinde yer alan Rıdvan Çelik, 98 santimetre boyu ile dikkati üzerine çekti.

Çalışma arkadaşları ile birlikte Bayraklı'da yıkılan Doğanlar Apartmanı enkazında kurtarma çalışmalarına başlayan Çelik, bedeninin avantajını kullanarak, cesaret isteyen boşluklarda canlı araması yaptı.

"BİZ KAFAMIZA GÖRE İŞ YAPMIYORUZ"

Boyunun avantajını kullanarak girilmesi zor yerlere daha kolay giren Rıdvan Çelik, hakkında çıkan çalışmalara katılmadığı yönündeki iddiaları yalanladı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2020, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1