KURYEYE ÇARPIP KAÇMIŞLARDI... İŞTE ARAÇ SÜRÜCÜSÜ İÇİN İSTENEN CEZA

İstanbul Üsküdar'da meydana gelen trafik kazasında bir aracın hayatını kaybeden motorlu kurye Serdar Bedir’e çarpıp kaçtığı olayla ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma tamamlandı. Araç sürücüsü O.E. hakkında 9 yıla kadar

KURYEYE ÇARPIP KAÇMIŞLARDI... İŞTE ARAÇ SÜRÜCÜSÜ İÇİN İSTENEN CEZA

'un Üsküdar ilçesinde, yaşanan olayda cadde üzerindeki bir iş yerine evrak getiren 35 yaşındaki Serdar Gökhan Bedir, evrakı bıraktıktan sonra motosikletinin yanına geldiği sırada hafif ticari araç çarptı. Çarpmanın etkisiyle metrelerce sürüklenen Bedir olay yerinde can verirken, ticari araç sürücüsü kaçtı. Evli ve iki çocuk babası Bedir'e çarpan sürücüsü O.E. ve araçtaki 4 kişinin yakalanmasının ardından O.E., sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ALKOL KULLANMIŞLAR

Olayla yürütülen soruşturma kapsamında İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hazırladığı iddianamede şüpheli O.E. ve yanındaki 4 arkadaşının araçta olduğu, alkol aldıkları, ayrıca araçtaki 3 arkadaşın uyuşturucu madde kullandığı, kurye olan maktulün ise olay yerine teslimat için geldiği ve teslimattan sonra motosiklete bineceği sırada şüphelinin araçla maktule çarptığı anlatıldı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1