LÜKS REZİDANSTAKİ BAVUL CİNAYETİ DAVASINDA KARAR ÇIKTI! MÜEBBET HAPSE ÇARPTIRILDI

İstanbul Maltepe'de sevgilisi Didem Mengü'yü başına parke taşıyla vurduktan sonra boğarak öldürdüğü gerekçesi ile tutuklu bulunan Abdulsalem Günay'ın yargılandığı davada karar çıktı. İstanbul Anadolu 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşma sonunda ma

LÜKS REZİDANSTAKİ BAVUL CİNAYETİ DAVASINDA KARAR ÇIKTI! MÜEBBET HAPSE ÇARPTIRILDI

İstanbul Maltepe'de 10 yıldır birlikte oldukları bilinen Abdülselam Günay ve maktul Didem Mengü bir evde buluşup bir süre sonra tartışmaya başladı. Tartışma esnasında tutuklu sanık Günay'ın, maktül Mengü'nün kafasına önce parke taşı ile vurduğu, ardından da bağla boğazını sıkarak öldürdüğü, cesedi evden çıkarmak için bavula koyduğu ancak yakalanacağını düşünerek cesedi daireden çıkarmadığı belirlendi.

Abdulselam Günay'ın Mengü'nün cep telefonunu da Kartal'da bir çöp konteynerına attığı, bir çöp toplayıcısı tarafından telefonunun bulunması ve sanık Abdulselam Günay'ın polise teslim olması sonucu meydana gelen cinayet ortaya çıktı. Abdulsalem Günay 'Kasten öldürmek' suçundan müebbet hapis cezası istemiyle yargılandığı davada karar verildi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1