MANAVGAT'TA YANGINI ÇIKARDIĞI İDDİA EDİLEN ŞAHISLARA LİNÇ GİRİŞİMİ! 1 KİŞİ BIÇAKLA YARALANDI

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir grup genç, yangın çıkarma bahanesiyle köye geldiklerini iddia ettikleri bir aracın önünü kesti. Çıkan kavgada 1 kişi bıçakla yaralanırken, jandarma ekipleri kavgaya karışan 2 kişiyi gözaltına aldı. Alınan bilgiye göre, Hocalı Mahallesi&a

MANAVGAT'TA YANGINI ÇIKARDIĞI İDDİA EDİLEN ŞAHISLARA LİNÇ GİRİŞİMİ! 1 KİŞİ BIÇAKLA YARALANDI

Alınan bilgiye göre, Hocalı Mahallesi'nde bir grup genç, bir araçta bulunan 2 kişinin yangın çıkarma bahanesiyle geldikleri iddiasıyla aracı durdurmak istedi. İki kişi ve gençler arasında tartışma yaşanmaya başladı. Kavgaya dönen tartışmada durdurulan araçtaki bir kişi, mahalle gençlerinden birisini bıçakla yaraladı.

2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Yaşanan arbede ve kavga görüntülerinin sosyal medyadan yayınlanmasının ardından bölgeye diğer mahalle sakinleri de geldi. Yaralanan genç, ambulansla hastaneye kaldırılırken, jandarma ekipleri bıçaklama olayına karışan 2 şüpheliyi gözaltına aldı.

ÖFKELİ GRUP ŞÜPHELİLERİ VERMEK İSTEMEDİ

Gözaltına alma sırasında da mahalleli şüphelileri vermek istemedi. Jandarma tarafından kalabalık grubun arasından alınan şüpheliler araca bindirildi. Ekipler Karaöz Koyu girişine geldiğinde ise kalabalık bir grup jandarma aracının önünü kesti. Öfkeli grup, jandarma aracındaki şahısların kendilerine verilmesini isterken, kalabalık her geçen dakika daha da arttı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2021, 23:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1