MASTERCHEF’İN BREZİLYA’LI YARIŞMACISI WALİSON FONSECA KÜFÜRLER SAVURDU

Yarışma programı Masterchef’le ünlenen Brezilya’lı Walison Fonseca , komşusuyla yüksek sesli müzik dinledikleri gerekçesiyle kavga etti. Çıkan tartışmada ünlü yarışmacı komşuna yabancı küfürler etti. Apartman sakinlerinin ihbarı sonrası olayla ilgili soruşturma başlatı

MASTERCHEF’İN BREZİLYA’LI YARIŞMACISI WALİSON FONSECA KÜFÜRLER SAVURDU

Ünlü yarışma programı Masterchef'le ünlenen Brezilya'lı Walison Fonseca nişanlısı Melis Pınar ile oturdukları evde müziğin sesinden dolayı komşuları olan Ali G., ile tartışma yaşadı. Komşuları Ali G., çiftin dairesinden gelen müzik sesinden rahatsız olmasından dolayı duvara bir kaç yumruk attı. Sonrasında dairenin kapısını çaldı. Kapıyı temkinli açan Fonseca'nın iddiasına göre komşu kapıyı yumrukladığı ve zorla içeriye girmeye çalıştığı. Kapıyı kapatıp kitleyen çift, komşularının bahçeye doğru yöneldiğini ve burdan kendilerine yönelik sinkaflı küfür ve tehdit edildiklerini ileri sürdü.

MÜZİK SESİ RAHATSIZ ETTİ

Olayı fark eden çevre sakinleri bahçede bağırmakta olan Ali G.'nin yanına gelerek polis ekiplerini aradılar . Polis ekibinin gelmesiyle taraflar ifade vermeye gitti. İfadelerinde açtıkları müzik sesinden dolayı rahatsız olan komşularının duvarı yumrukladığını ve daire kapısını zorladığını, kendileri sinkaflı küfürde bulunduğunu söyleyerek Ali G.'den şikayetçi oldular.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul