MESAFELER KALKTI, ÇİÇEKLER ANNELERE ULAŞTIRILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Anneler Gününde oldukça anlamlı bir hizmete imza attı, şehir dışında eğitim gören öğrencilerin çiçeklerini Kocaeli’nde ikamet eden annelere ulaştırdı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehir dışında öğrenim gören ve pandemi nedeniyle ailele

MESAFELER KALKTI, ÇİÇEKLER ANNELERE ULAŞTIRILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehir dışında öğrenim gören ve pandemi nedeniyle ailelerinin yanına gelemeyen öğrenciler için önemli bir etkinlik düzenledi. Mesafelerin sevgiye engel olamadığı etkinlik kapsamında, evlatlarının gönderdikleri çiçekler Büyükşehir Belediyesi'nin girişimiyle annelere ulaştırıldı.

SEVGİYE ENGEL DEĞİL MESAFELER

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Anneler Gününde önemli bir etkinliğe imza attı. Evladı gurbette olan anneler için yapılan etkinlik için bir başvuru formu oluşturuldu. Annelerinden uzakta yaşayıp formu dolduran ve katılım şartları uygun olan kişilerin Kocaeli'de ikamet eden annelerinin adreslerine gidilerek, tebrik mesajları iletildi ve çiçekler hediye edildi. "Sevgiye Engel Değil Mesafeler" adı verilen etkinlik ile evlatlarının bu özel günde annelerini sevindirme imkânı sunuldu.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2021, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1