OTEL SAHİBİNİN FUHUŞA YER TEMİN ETMEKTEN 4 YIL HAPSİ İSTENİYOR

İstanbul’da para karşılığında cinsel ilişkiye girildiği ihbarını alan emniyet güçleri takip ettiği genç kadının girdiği otele baskın düzenledi. Baskın sırasında otelin, kimlik kaydı almadığı belirlenince otel sahibi hakkında fuhuşa yer temin etmekten 4 yıla kadar hapis

OTEL SAHİBİNİN FUHUŞA YER TEMİN ETMEKTEN 4 YIL HAPSİ İSTENİYOR

İstanbul'da para karşılığında cinsel ilişkiye girdiği ihbarını alan emniyet güçleri takip ettiği genç kadının girdiği otele baskın düzenledi. Olay İstanbuş Beyoğlu'nda meydana geldi. Emniyet güçleri sokakta fuhuş yapıldığı yönünde ihbar alması üzerine 23 yaşındaki D.Ü.'yü takibe aldı. Uzun süren takibin ardından genç kadının yanına gelen bir kişiyle fiyat pazarlığına başladı. Taksim'de takibe alınan ikili bir süre sonra günlük kiralık ev olarak tabir edilen otele giriş yaptı.

OTELE BASKIN DÜZENLENDİ
Emniyet güçleri tarafından otele yapılan baskında yakayı ele veren ikili ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Karakolda ifade veren B.A., isimli genç adam D.Ü., ile cinsel ilişkiye girmek amacıyla 200 liraya anlaştıklarını daha sonra otele gittiklerini anlattı. D.Ü., ise para karşılığında ilişkiye girdiğini kabul ederek otelle bir bağlantısının bulunmadığını iddia etti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1