PARKTA OYNAYAN KIZ ÇOCUKLAR��NI KAÇIRMAK İSTERKEN YAKALANDI

İstanbul Eyüp’te yabancı uyruklu bir kişi önce annesinin yanında bulunan 3 yaşındaki bir çocuğu kucağına alarak kaçırmaya çalıştı daha sonra yolun karşısına geçerek 9 yaşındaki bir kız çocuğunu önce taciz etti sonra onunda kaçırmaya çalıştı. Yaşanan durum polise

PARKTA OYNAYAN KIZ ÇOCUKLAR��NI KAÇIRMAK İSTERKEN YAKALANDI

İstanbul Eyüp'te çocuklara sapıklık yapan bir kişi çevrede bulunan vatandaşların sayesinde polise yakalandı. Aileleriyle birlikte parkta oyun oynayan kız çocuklarına musallat olan yabancı uyruklu bir kişi 3 yaşındaki kız çocuğunu kucağına alarak kaçırmaya çalıştı.

VATANDAŞLAR MÜDAHALE ETTİ, POLİS GÖZALTINA ALDI

Küçük çocuğun annesi durumu fark edince telaşa kapılan sapık, yolun karşısına geçerek bu kez 9 yaşındaki bir kız çocuğunu taciz etti. Bu mağduru kolundan tutup sürükledi. Kız çocuğunun annesi çevreden yardım isteyerek sapığa engel olurken olay yerine gelen emniyet güçleri sapığı gözaltına aldı.

"TECAVÜZ ETMEK İÇİN KAÇIRMAYA ÇALIŞTIM"

Emniyette ifadesine başvurulan sapık, olayda iki küçük kız çocuğunu kaçırmaya çalıştığını, önce 3 yaşındaki kız çocuğunun yanına gittiğini daha sonra 9 yaşındaki kız çocuğunu kolundan tutarak tecavüz etmek için kaçırmaya çalıştığını itiraf etti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul