PENDİK’TE ELİNDE BIÇAK OLAN BİR KİŞİ BACAKLARINDAN VURULARAK DURDURULDU!

Pendik Devlet Hastanesi önünde elinde bıçakla polis aracına vuran ve polisin uyarılarına rağmen elindeki bıçağı bırakmayan bir kişi bacaklarından vurularak durduruldu. Olay, 21.15 sıralarında Pendik Batı Mahallesi Dr. Orhan Marmara Caddesi üzerinde bulunan Pendik Devlet Hastanesi

PENDİK’TE ELİNDE BIÇAK OLAN BİR KİŞİ BACAKLARINDAN VURULARAK DURDURULDU!

Olay, 21.15 sıralarında Pendik Batı Mahallesi Dr. Orhan Marmara Caddesi üzerinde bulunan Pendik Devlet Hastanesi önünde meydana geldi. İddiaya göre, Sadık Yağmur'un hastane önünde elinde bıçakla dolaştığını gören polis ekipleri, uyarıda bulundu.

Yapılan uyarıya rağmen Yağmur elindeki bıçağı atmadı. Polis aracının camlarına vurmaya başlayan Yağmur daha sonra bir işyerinin önünde bulunan merdivenlerin altına girdi.


BACAKLARINDAN VURULDU


Polis ekipleri burada da şahsa uyarıda bulunarak bıçağı atmasını istedi. Sadık Yağmur burada da elindeki bıçağı atmadı. Polislerin üzerine gelmeye ve bıçakla kendisine zarar vermeye başlayan şahıs bacaklarından vurularak yaralandı. Ekipler tarafından Pendik Devlet Hastanesi'ne götürülen yaralı burada yapılan ilk müdahalenin ardından Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 23:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1