PINAR GÜLTEKİN'İN AİLESİNİN AVUKATI REZAN EPÖZDEMİR'DEN OTOPSİ AÇIKLAMASI

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi Pınar Gültekin’in vahşice öldürüldüğü cinayetle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Pınar Gültekin’in Ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, Muğla Adliyesine gelerek soruşturmayı yürüten savcıya yeni taleplerini yazılı olarak

PINAR GÜLTEKİN'İN AİLESİNİN AVUKATI REZAN EPÖZDEMİR'DEN OTOPSİ AÇIKLAMASI

Muğla Adliyesine gelişinde Sabah Muhabiri Kenan Gürbüz'e açıklamalarda bulunan Pınar Gültekin'in Ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, şunları söyledi:

"Başsavcılık makamına yeni taleplerimizi sunacağız. Dosyada bir kısıtlama kararı var. Kısıtlama kararına biz mağdur aile Vekili olarak destekliyoruz. Çünkü biz olaya ilişkin başkaca faillerin olduğu kanaatindeyiz.

Cinayetin işleyiş şekli, şüphelinin sonrasında soğuk kanlı, planlı, senkronize hareketleri yani telefonu başka bir yerden baz ve sinyal kaydı versin diye bir çaba içerisine girmesi, telefonu 3 parçaya ayırıp değişik yerlerde bırakması, önce odunla yakmaya çalışıp sonra beton döküp akabinde bir palet yardımıyla dereye maktulün cesedini atmak gibi planlı, programlı, soğuk kanlı bir cinayet süreci var.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul