SAÇINI BEĞENMEDİ, 2 KİŞİYİ BIÇAKLADI!

Kocaeli Körfez ilçesinde meydana gelen olayda, traş olduğu berberde saç modelini beğenmeyerek tartışan kişi, önce berber kalfasını, ardından araya giren bir esnafı bıçakladı. Kocaeli Körfez İlçesi Kuzey Mahallesi Ağadere Caddesi Beyazsaray İş Hanı'nda akşam saatlerinde

SAÇINI BEĞENMEDİ, 2 KİŞİYİ BIÇAKLADI!

Kocaeli Körfez İlçesi Kuzey Mahallesi Ağadere Caddesi Beyazsaray İş Hanı'nda akşam saatlerinde meydana gelen olayda, Berber Hakan'a ait iş yerine gelen bir müşteri traş olup saçına fön çektirdikten sonra, saç modelini beğenmediğini söyleyerek tartışmaya başladı. Bu esnada Berber Kalfası olduğu öğrenilen Oğuzhan Çiftçi'ye vurdu.

Berberdeki kavgayı gören ve Pasaj esnaflarından Ramazan Mutlu araya girdi. Bu esnada saç traşını beğenmediği için kavga çıkartan bıçağını çıkartarak sallamaya başladı.

Şahısın salladığı bıçak darbeleri ile berber kalfası Oğuzhan Çiftçi ve Ramazan Mutlu yaralandı. Olayı gerçekleştiren şahıs olay yerinden kaçarken, çevredekilerin haber vermesi ile yaralılar olay yerine gelen ambulanslar ile Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Kavgayı ayırmaya çalışan Ramazan Mutlu'nun durumunun ağır olduğu öğrenilirken, polis 2 kişiyi bıçaklayan zanlıyı ayırıyor.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 23:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1