SAHTE HEMŞİREDEN İNANILMAZ OYUN

25 yaşındaki Aynur Ç., çalıştığı tıp merkezinde hastalara kendisini hemşire olarak tanıtıp, ücretli testleri yapıyormuş gibi gösterdi. Test için numune verildikten sonra, laboratuvarda herhangi bir işleme alınmadan sahte rapor düzenleyerek hastaların sağlıklarıyla oynadı .

SAHTE HEMŞİREDEN İNANILMAZ OYUN

25 yaşındaki Aynur Ç., çalıştığı tıp merkezinde hastalara kendisini hemşire olarak tanıtıp, ücretli testleri yapıyormuş gibi gösterdi. Test için numune verildikten sonra, laboratuvarda herhangi bir işleme alınmadan sahte rapor düzenleyerek hastaların sağlıklarıyla oynadı . Bu şekilde birçok hastayı kandıran Aynur Ç., sahte covid-19 testinde yakayı ele verdi.

Kendisini hemşire olarak tanıtan ve hastalara ücretli testleri yapıyormuş gibi göstererek, sahte düzenek hazırlayan Aynur Ç., bir hastaya covid-19 testi yaptıktan sonra sonucu negatif olarak verince kurduğu sahte düzeneğin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Bunun ardından çok sayıda hasta tarafından sağlıklarıyla oynadığı için özel tıp merkezine sahte hemşire Aynur Ç., hakkında şikayette bulundular.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1