SAHTEKARLAR İŞİ İYİCE ABARTTI! TURİSTİ OTEL ODASINA KADAR GÖTÜRÜP PARASINI GASP ETTİLER

İstanbul Beyoğlu’na tatil amacıyla gelen bir turist, bir şeyler içmeyi teklif eden şüphelinin ağına düştü. Şüphelinin yetkilisi olduğu öğrenilen mekana giden turist, burada sipariş vermemesine masasın rağmen içki ve kuruyemiş getirildi. Kadınların da geldiği masadan kalkma

SAHTEKARLAR İŞİ İYİCE ABARTTI! TURİSTİ OTEL ODASINA KADAR GÖTÜRÜP PARASINI GASP ETTİLER

İstanbul Beyoğlu'na tatil amacıyla gelen bir turist, bir şeyler içmeyi teklif eden şüphelinin ağına düştü. Olay sonrası savcılığa başvuran genç turistin şikayeti üzerine tespit edilen şüpheliler hakkında iddianame düzenlendi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, geçtiğimiz Ocak ayında turist olarak İstanbul'da bulunan Cheıh C.'ye kendisini turist Carlos olarak tanıtan bir şahsın birlikte bir şeyler içmeyi teklif ettiği kaydedildi.

HİÇBİR ŞEY İSTEMEDİ AMA…

İddianamede, Cheıh C.'nin kendisi gibi turist olduğunu düşünerek bu şahsın teklifini kabul ettiği, birlikte bir iş yerine gittikleri, kendisi sipariş vermemesine rağmen içki ve kuruyemiş getirdikleri, masaya kadınların da geldiği, daha sonra kendisini Carlos olarak tanıtan şahsın 'Parayı ödeme zamanı geldi' dediği belirtildi. Hesabın 11 bin TL olduğu, 5 bin 500 lirasını müştekinin ödemesinin gerektiğini söylediği, müştekinin de içtikleri alkoller için bu hesabın çok fazla olduğunu söylediği anlatıldı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul