ŞANLIURFA'DA YEREL MEDYANIN SORUNLARI DİNLENDİ

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca hazırlanan Yerel Medya Buluşmaları Şanlıurfa’da yapıldı. 'Yerel Medya Buluşmaları Projesi' kapsamında Şanlıurfa'daki yerel ve ulusal medya temsilcileri 'çok kanallı yayıncılık' sistemi hakkında bilgilendirildi. Şanlıurfa Ti

ŞANLIURFA'DA YEREL MEDYANIN SORUNLARI DİNLENDİ

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSSO) Göbeklitepe Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıya İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel, Basın İlan Şanlıurfa Şube Müdürü Rıza Kara, Medya Derneği Başkanı Ekrem Kızıltaş ve Şanlıurfa ile Adıyaman'daki yerel ve basın yayın organlarının temsilcileri, cemiyet yetkilileri ile ajans temcilerin iştirak etti.

Medya Derneği Başkanı Ekrem Kızıltaş, Daily Sabah Genel yayın yönetmen yardımcısı Osman Bahattin Dirlik, Daily Sabah SEO Multimedya yöneticisi Rahmi Osman Kaçmaz, Daily Sabah SEO editörü Can Kazancıoğlu tarafından sunum yapıldı.

Konuşmacılar, sesli, görüntülü ve yazılı basına ilişkin çok kanallı yayıncılık konusunda yerel medya temsilcilerine bilgi verdi.

Toplantıda Yerel TV Kanallarının, Gazetelerin, Radyoların temsilcileri yaşadıkları sorunları, karşı karşıya kaldıkları olumsuzluklarla ilgili istişarede bulunuldu.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdür Vekili Erdoğan Güvel de tüm katılımcılara teşekkür etti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1