ŞANLIURFA’DAKİ VAHŞETTE DEHŞETE DÜŞÜREN SÖZLER! AĞABEYİ NURBARİ MİRCİHAN'I BAKIN NEDEN ÖLDÜRMÜŞ

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde, kız kardeşi Nurbari Mircihan'ı 17 boğazını kestikten sonra defalarca bıçaklayarak, öldüren Salih Mircihan 29 tutuklandı. Uyuşturucu bağımlısı olduğu belirtilen Mircihan'ın, ifadesinde, kız kardeşini bacak bacak üstüne atıp, telefo

ŞANLIURFA’DAKİ VAHŞETTE DEHŞETE DÜŞÜREN SÖZLER! AĞABEYİ NURBARİ MİRCİHAN'I BAKIN NEDEN ÖLDÜRMÜŞ

Üniversite sınavına hazırlanan ve aile bütçesine katkıda bulunmak için kafede çalışan , pazartesi gecesi, misafir olarak gittikleri dayısına ait Cumhuriyet Mahallesi'ndeki evde, ağabeyi Salih Mircihan tarafından boğazı kesildikten sonra defalarca bıçaklanarak, öldürüldü. Nurbari Mircihan'ın cenazesi, gözyaşlarıyla toprağa verilirken, gözaltına alınan ağabeyi Salih Mircihan ise sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

bağımlısı olduğu ve daha önce de annesi Adle Mircihan'ı bıçaklayarak, yaraladığı için bir süre cezaevinde kaldığı öğrenilen Salih Mircihan, savcılık sorgusunda cinayeti anlattı. Kardeşini bacak bacak üstüne atıp, telefonda mesajlaştığı ve laubali hareketler sergilediği için öldürdüğünü söyleyen Salih Mircihan, cinnet getirdiğini, olay sırasında kendi kollarını da bıçakla yaraladığını ve başını duvara vurduğunu ileri sürdü.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1