SON DAKİKA: EŞ KATİLİ KOCADAN 'NAMUS' SAVUNMASI: ONUN ANISININ TEMİZ KALMASINI İSTİYORUM

Geçtiğimiz yıl İstanbul Bahçelievler'de işlenen tüyler ürperten cinayette son dakika gelişmesi yaşandı. 10 yıllık eşi Fatiha Mazouzi'yi boğarak öldüren Cezayirli koca Hıchem Rached, 'eşini kasten öldürme' suçundan müebbet hapis cezasına mahkum edildi. Cani

SON DAKİKA: EŞ KATİLİ KOCADAN 'NAMUS' SAVUNMASI: ONUN ANISININ TEMİZ KALMASINI İSTİYORUM

Bahçelievler'deki evlerinde 10 yıllık karısı Fatiha Mazouzi'yi yaşadığı tartışma sonunda boğarak öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan Cezayirli Hıchem Rached, "eşini kasten öldürme" suçundan müebbet hapis cezasına mahkum edildi.

Bakırköy 8. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Hıchem Rached ile avukatı katıldı.

Duruşmada savunma yapan sanık Rached, Cezayir vatandaşı olduğunu, 22 Aralık 2019'daki olaydan bir yıl önce Türkiye'ye yerleştiklerini belirterek, yaşananları şöyle anlattı:

"CİNNET GEÇİRDİM, NASIL ÖLDÜRDÜĞÜMÜ HATIRLAMIYORUM"

"Olaydan önce aramızda tartışma oldu ve kavga ettik. O sırada ben aşırı derecede sinirlendim. Cinnet geçirme seviyesine kadar geldim. Bir anda bütün dünya karardı ve aklım gitti. Bilincimi kaybettim. Tartıştıktan sonra elimde mavi bir kemer vardı. Kendimi bileklerimi kesilmiş bir vaziyette gördüm. Onu bile nasıl yaptım hatırlamıyorum. Nasıl öldürdüğümü de bu nedenle hatırlıyorum. Boğmuş olabilir miyim, ben de hatırlamıyorum."

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1