SON DAKİKA! ESKİ SEVGİLİSİNDEN HPV BULAŞTIĞINI ÖĞRENDİ, SOLUĞU SAVCILIKTA ALDI

Son dakika haberi... İstanbul’da yaşayan genç kadın, sevgilisiyle yaşadığı birliktelik sonrası HPV Human papilloma virüs virüsü kaptı. Sevgilisinin vücudunu kaplayan siğiller ardından durumu fark eden genç adam da yapılan testte taşıyıcı olduğunu öğrendi. Genç kadın kend

SON DAKİKA! ESKİ SEVGİLİSİNDEN HPV BULAŞTIĞINI ÖĞRENDİ, SOLUĞU SAVCILIKTA ALDI

Son dakika haberi... Tuğçe Y., Cihan B. ile sevgili oldukları dönemde yaşadıkları birliktelik sonrasında yollarını ayırma kararı aldı. Aradan geçen birkaç ayın ardından Tuğçe Y.'nin vücudunun çeşitli bölgelerinde et beni ve siğiller çıkmaya başladı. Bu durumdan rahatsız olan genç kadın hastaneye başvurdu. Hastanede yapılan muayene sonrasında vücudunun çeşitli bölgelerinde çıkan siğiller yakıldıktan sonra tahlil yapıldı. Tahlil sonucunu alan genç kadın büyük bir şok yaşadı.

VİRÜS BULAŞTIRMIŞ

Siğil şikayeti yaşayan genç kadın, tahlil sonucunda kendisine HPV virüsü bulaştığını öğrendi. İlk iş yollarını ayırdığı eski sevgili Cihan B. İle iletişime geçti. Durumdan habersiz olan Cihan B., kendisinin de siğil problemi yaşadığını fakat önemsemediğini söyledi. Eski sevgilisinin HPV testinin pozitif çıkması ardından hastaneye başvurarak test yaptıran genç adam kendisinin de taşıyıcı olduğunu öğrendi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul