SON DAKİKA HABERİ: CUMHURBAŞKANLIĞI KABİNESİ TOPLANDI

Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantının ana gündemi İzmir'deki deprem olacak. Yaşanan deprem sonrası hangi adımlar atılacak? Gelen son dakika bilgilerine göre Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Re

SON DAKİKA HABERİ: CUMHURBAŞKANLIĞI KABİNESİ TOPLANDI

Gelen son dakika bilgilerine göre Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabine toplantısı, saat 15.55'te başladı.

TOPLANTININ ANA GÜNDEMLERİ BELLİ OLDU

Toplantının ana gündemi İzmir'deki deprem olacak. Depremzedelerin yaşadığı sıkıntıları gidermek için atılacak adımlar da masada olacak.

Diğer yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, koronavirüse karşı alınabilecek önlemleri ve aşı ile ilgili çalışmaları anlatacak.

Azerbaycan-Ermenistan ateş hattındaki son durum, terörle mücadele, Doğu Akdeniz ve Suriye'deki gelişmeler de masadaki konular arasında.

Toplantıdan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklama yapması bekleniyor.

Son dakika: Bursa'da 65 yaş ve üzeri vatandaşlara sokağa çıkma kısıtlaması getirildi Son dakika haberi: Bakan Akar'dan Doğu Akdeniz açıklaması! Hiç kimse gücünü, boyunu aşarak birtakım işler yapmaya kalkmasın

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2020, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1