SON DAKİKA HABERİ: KANALİZASYON ÇUKURUNA DÜŞEN HAMİLE KADIN DEHŞET ANLARINI ANLATTI

Adana’da eşini hastaneye getirdiği sırada çocuğunun gözü önünde kapalı olan 5 metre derinliğindeki kanalizasyon çukuruna düşen hamile kadın, “Kızımı kapağın üzerinde gördüm düşmesin diye onu alırken ben düştüm. O an sadece karnımdaki bebeğimi düşündüm çok kork

SON DAKİKA HABERİ: KANALİZASYON ÇUKURUNA DÜŞEN HAMİLE KADIN DEHŞET ANLARINI ANLATTI

Olay, 27 Aralık günü saat 16.00 sıralarında Seyhan ilçesine bağlı Yeni Baraj Mahallesinde meydana geldi. Ertunç Cengiz (42), kalp kapakçığındaki rahatsızlık nedeniyle eşi Nehir ve kızı B.C. (4) ile hastaneye geldi. İşlemlerini yaptırdıktan sonra hastaneni kantinine gelen Cengiz ailesi, burada oturmaya başladı.

Bir süre sonra kızının, kapağı kapalı olan kanalizasyon çukurunun üzerinde durduğunu gördü. Bunun üzerine kızını almak için hamle yapan Nehir Cengiz, kapağın birden açılmasıyla 5 metrelik kanalizasyon çukuruna düştü. Bu sırada kapak, yeniden üzerine kapandı.

VİNÇ YARDIMIYLA DÜŞTÜĞÜ YERDEN ÇIKARILDI

Kızının, "Annem düştü" çığlıklarını duyan baba Ertunç Cengiz, kapağı kaldırdığında eşinin çukurun içerisinde olduğunu gördü. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine sevk edilen Can-Kur ekipleri, halat merdiven sarkıtıp çukura indi. Ekiplerce beline ip bağlanan kadın, vinç yardımıyla düştüğü yerden çıkarıldı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1