SON DAKİKA HABERLERİ: YEMEK SEPETİ’NDE SİPARİŞ SKANDALI!

Son dakika haberleri... İstanbul’da bir restoran işletmecisi kendisine Yemek Sepeti tarafından iletilen mesajla şok geçirdi. Bir siparişte hakaret içerikli mesaj dolu fişi gören yetkili sipariş sırasında verilen telefonu aradığında numaranın yanlış olduğunu öğrendi. İşletmec

SON DAKİKA HABERLERİ: YEMEK SEPETİ’NDE SİPARİŞ SKANDALI!

Son dakika haberi... İstanbul Eyüp'te restoran işletmeciliği yapan vatandaş Yemek Sepeti üzerinden kendisine gönderilen hakaret içerikli mesajla şok geçirdi. Yemek Sepeti üzerinden söz konusu restorandan sipariş veren bir kişi, işletme sahibine ağza alınmayacak sözlerle hakaret etti.

YEMEK SEPETİNDEN İŞLETME SAHİBİNE KÜFÜR İÇEREN FİŞ

Restoran çalışanları tarafından işletme sahibine gönderilen sipariş fişinin müşteri notu kısmında 'M. anneni de getir de bi s.. ya canım a.. istedi. Anneni g..n bir s..' şeklinde mesaj gören M.H., fişin telefon kısmında da yine kendisine yönelik 'M. anneni g.. s.. gay M.' şeklinde hakaret içerikli küfürlerle karşılaştı. Sipariş sırasında kullanılan cep telefonu numarasını arayan M.H., aradığı kişinin sipariş vermediğini hatta kendisinin İstanbul'da ikamet etmediğini yanlış numara olduğu karşılığını aldı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2020, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1