SON DAKİKA: SAVAŞ PİLOTU AMCASINI ÖLDÜRMÜŞTÜ... DEHŞETE DÜŞÜREN SAVUNMA!

İstanbul Esenyurt'ta meydana gelen vahşette son dakika gelişmesi yaşandı. Suriyeli eski savaş pilotu İsmail Molla Umeyr, tartıştığı yeğeni tarafından vahşice öldürülmüştü. Katil yeğen Abdulkadir Halil Müllü, bugün ilk kez hakim karşısına çıktı. Müllü'nün duruşmad

SON DAKİKA: SAVAŞ PİLOTU AMCASINI ÖLDÜRMÜŞTÜ... DEHŞETE DÜŞÜREN SAVUNMA!

ESKİ SAVAŞ PİLOTU CİNAYETİNDE SON DAKİKA GELİŞMESİ: Bakırköy 17. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuklu sanık Abdulkadir Halil Müllü getirildi. Duruşmada sanığın avukatı da yer aldı. Tercüman aracılığıyla savunması alınan sanık Müllü, maktulün amcası olduğunu ve aynı evde yaşadıklarını belirterek "Olay günü amcamla neden tartıştığımızı hatırlamıyorum. Odada yanıma geldi ben de o esnada onu öldürmeye niyetlendim. Bıçakla boğazına vurup öldürdüm, 6 sefer boğazına bıçak vurduğumu hatırlıyorum. Daha sonra amcam koridora yürüyerek gitti, orada düştü. Yanına gittiğimde ölmüştü" ifadelerini kullandı.

PİŞMANIM

Olaydan öncede maktulle tartıştığını ifade eden sanık Müllü, "Amcam bana eşyanı al bu evden çık, demişti. O yüzden onu öldürdüm. Ben pişmanım, tahliyemi ve beraatimi istiyorum" dedi.

TUTUKLULUK HALİ DEVAM ETTİ

Ara kararını açıklayan heyet, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2020, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul