SON DAKİKA: ÜMİTCAN UĞUR'UN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: 'BENİ KARIŞTIRMAYIN'

Son dakika haberi: Esra Hankulu’nun ölü bulunmasının ardından gözaltına alınan Ümitcan Uygun, ifadesinde Hankulu’nun ağzından kan geldiği haberini alınca arkadaşlarının sağlık ekiplerine haber vermelerini söyleyerek olay yerine tekrar gitmediği ve ‘beni karıştırmayın’

SON DAKİKA: ÜMİTCAN UĞUR'UN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: 'BENİ KARIŞTIRMAYIN'

Esra Hankulu'nun ölü bulunmasının ardından gözaltına alınan Ümitcan Uygun, ifadesinde Hankulu'nun ağzından kan geldiği haberini alınca arkadaşlarının sağlık ekiplerine haber vermelerini söyleyerek olay yerine tekrar gitmediği ve 'beni karıştırmayın' dediği ortaya çıktı.
Ankara'da Esra Hankulu'nun ölü bulunmasının ardından geceyi beraber geçiren Furkan G., Dilan C ve Ümitcan Uygun gözaltına alındı. Uygun emniyetteki ifadesinde Hankulu'nun ağzından kan geldiğini öğrendiğinde sağlık ekiplerine haber vermelerini söyleyerek olay yerine yeniden gitmediği ve 'beni karıştırmayın' dediği ortaya çıktı. Akşam saatlerinde iş yerinin yakınında gözaltına alınan Uygun, Geceyi beraber geçirdiğimiz doğru ancak ben sabah evden çıktığım sırada bişey fark etmedim. Esra'nın hayatını kaybettiği için üzgünüm, ölümüyle bir ilgim yoktur" dedi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2021, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1