SON DAKİKA: VETERİNERE TECAVÜZ DAVASINDA YENİ GELİŞME! PROFESÖRÜN YARDIMCISINA BİR DAVA DAHA...

Son dakika haberi: Ankara’da veteriner hekim olarak çalışan Ç.B’ye Prof. Dr. Hasan Bilgili ile cinsel saldırıda bulundukları gerekçesi ile yargılanan Bilgili’nin yardımcısı Serkan Durmaz’a bir dava daha açıldı. Yetkisiz tıbbi müdahale suçu nedeniyle hakim karşısına çık

SON DAKİKA: VETERİNERE TECAVÜZ DAVASINDA YENİ GELİŞME! PROFESÖRÜN YARDIMCISINA BİR DAVA DAHA...

Ankara'da kendisine ait hayvan hastanesinde çalışan veterinere cinsel saldırıda bulunduğu iddiası ile yargılanan Prof. Dr. Hassan Bilgili'nin yardımcısı Serkan Durmaz'a 'Cinsel istismar' suçundan açılan dava devam ederken, Yetkisiz tıbbi müdahale suçu nedeniyle ikinci bir dava açıldı.

5 YIL HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI

Veteriner Ç.B'ye cinsel istismarda bulunduğu gerekçesi ile yargılanan Serkan Durmaz, alkolün ekişinden kurtulması için damar yolu açarak serum verdiğini söylemesi üzerine Ç.B.'nin avukatı, Durmaz hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına, cinsel saldırı suçundan sonra müştekiyi etkisiz hale getirmek amacıyla damar yolu açarak, serum enjekte ettiği yönünde şikayette bulundu. Serkan Durmaz hakkında, 'Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanuna Aykırılık' suçlamasıyla 5 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1