SON DAKİKA: YILLAR SONRA ANNEDEN GELEN İTİRAFLA ŞOK OLDU! ÜNLÜ İŞ ADAMI ÖZ BABASI ÇIKTI...

Son dakika haberler... Edirne Müdafii olarak da bilinen Mehmed Şükrü Paşa'nın torunu iş insanı Yalçın Özyapar'ın yıllar sonra bir oğlu olduğu ortaya çıktı. Özyapar'ın oğlu olduğunu iddia eden Mehmet Özüparlak, Aile Mahkemesine başvurarak yıllar önce ünlüle

SON DAKİKA: YILLAR SONRA ANNEDEN GELEN İTİRAFLA ŞOK OLDU! ÜNLÜ İŞ ADAMI ÖZ BABASI ÇIKTI...

Mehmed Şükrü Paşa'nın torunu iş adamı Yalçın Özyapar'ın yıllar sonra bir oğlu olduğu ortaya çıktı. 32 yaşındaki Mehmet Özüparlak geçtiğimiz günlerde İstanbul Aile Mahkemesine başvurarak babasının 84 yaşındaki iş insanı Yalçın Özyapar'ın olduğunu ileri sürdü. Dava dilekçesinde annesi Münire'nin yıllar önce ev ekonomisine katkıda bulunmak için ünlü ailelere terzilik yaptığını bu şekilde Yalçın Özyapar ile tanıştığını anlattı.

YILLAR SONRA GERÇEK BABASINI ÖĞRENDİ

İddiaya göre Özyapar, annesi Münire Şile olan ilişkisini işçi-patron statüsünden ileri taşımıştı. Annesi bu birliktelikten hamile kalmış ve Mehmet Özüparlak dünyaya gelmişti. Yıllarca öz babasından ayrı yaşayan genç adam annesinin gerçeği söylemesi ile büyük bir şok yaşadı. Vicdan azabına dayanamayan anne oğluna gerçeği itiraf etti ve babasının Yalçın Özyapar olduğunu söyledi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1